Vchodové plastové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník objektu při příchodu setká. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů.

Plastové vstupní dveře nabízíme v široké škále mnoha barevných variant provedení, které vždy odpovídá konkrétním požadavkům zákazníka i architektonickému řešení stavby při zachování maximální kvality, funkčnosti a estetičnosti.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vchodových plastových dveří pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše konkrétní představy. Ceník plastových dveří na webu nehledejte Ceny plastových dveří jsou spočítány vždy s ohledem na konkrétní představy klienta.

V současné době nabízíme tyto plastové vchodové dveře

  • Plastové dveře 76
  • Plastové dveře 84

Všechna plastová okna a dveře jsou vyráběna s pomocích moderních technologií v kombinaci s precizní ruční prací.


Nezávazná poptávka

Typy plastových vchodových dveří

  • ozdobnou výplní
    vchodové dveře jsou zhotoveny jako lepený sendvič z několika materiálů, tj. jádro je z desek extrudovaného polystyrenu, popř. z TPR jádra, a pohledovou část tvoří plastové desky o síle 2 mm s akrylátovým povrchem. Mohou být tvarově velmi rozmanité a mohou být i v provedení se skrytým rámem dveřního křídla, s tzv. překryvnou výplní
  • bez ozdobné výplně (konstrukční)
    plocha dveří může být rozdělena plastovým profilem vodorovně, svisle i šikmo vzniklé plochy jsou vyplněny sklem různých druhů nebo plastovou sendvičovou deskou. Mohou být tvarově velmi rozmanité

Zamykání

  • vchodové dveře osazujeme bezpečnostní zamykací vložkou FAB, společně s dalšími prvky napomáhá ke zvýšení bezpečnosti
  • k vložce dostanete identifikační kartu sloužící jako doklad při výrobě kopií klíče v servisních střediscích

Barevné varianty