Plastové zimní zahrady

Plastové zimní zahrady přináší slunce a přírodu do každého domu. Umožňují tak prodloužit si pobyt v přírodě v jarních a podzimních měsících a současně též zajímavě architektonicky vytvořit příjemní přírodní prostředí v domě po celý rok.

Zimní zahrady umožníme realizovat podle konkrétních představ v různých tvarech, velikostech a barevném provedení. Pokud tedy zvolíte systém plastových profilů Inoutic od PKS okna a.s. kvalitním zasklením a špičkovým těsněním, získáte zelené srdce domova, v němž si můžete užívat klidu a pohody.

Dalším hlediskem podporujícím volbu plastových profilů je i nulová údržba plastových zimních zahrad a prakticky neomezená životnost. Díky nepřebernému množství otevíracích a větracích prvků vám zimní zahrada zpříjemní posezení i v horkých dnech. Zaručí Vám tak komfort v každé roční době.

Naši obchodníci a technici jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem konkrétní zimní zahrady pro Váš dům. A to vždy s ohledem na Vaše představy. Kontaktujte nás a uvidíte, že Vám dokážeme nabídnout optimální řešení!

V současné době Vám nabízíme

  • Plastová zimní zahrada 76

Všechny zimní zahrady s označením PKS okna jsou vyráběny se stejnou precizností s jakou vyrábíme všechny naše výrobky.


Nezávazná poptávka

Plastové zimní zahrady – výběr tvaru

  • klasická (s pultovou střechou)
  • viktoriánská

Přínosy zimní zahrady z plastu

Plastové zimní zahrady svým vzhledem oživí vzhled každého domu a přidá mu na výjimečnosti, reprezentativnosti a může i zvýraznit jeho funkcionalistické provedení.

Plastové zimní zahrady nezanedbatelně zlepší i tepelně izolační vlastnosti domu, tj. zamezí jeho prochlazení v zimě a přehřátí v létě. Díky nepřebernému množství otevíracích a větracích prvků Vám plastová zimní zahrada zpříjemní posezení i v horkých dnech. Zaručí komfort v každé roční době.

Barevné varianty